O projekte - EMPORIA - City residence
Emporia
Voľné byty: 2
Predané byty: 48
Rezervované byty: 0
Nebytové priestory voľné: 1
Nebytové priestory predané: 2
Nebytové priestory rezervované: 0
Aktuálny cenník

O projekte

Základné údaje o stavbe a jej prevádzke

Územie plní zväčša funkciu obytného charakteru.
Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov - blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový priestor - átrium, ktoré je sprístupnené po exteriérovom schodisku obyvatežom domu. V átriu bude vytvorená kžudová zóna pre obyvatežov objektu. Z urbanistického hžadiska obidva bloky rešpektujú okolitú štruktúru a sú osadené rovnobežne s ulicou Š. Moyzesa a ul. P. Jilelmnického. Bloky sú radené v koridore jestvujúcej vožnej zástavby Moyzesovej ul. a Jilemnického ul.
Bytové bloky sú navrhnuté ako päťpodlažné, z toho posledné piate podlažie je ustúpené.
V suteréne: Garážové státia, pivničné priestory, komunikačné jadrá, kotolňa, kočikáreň, miestnosť pre upratovačku, polyfunkčný priestor - blok B.
Na 1.NP: Blok A - bytové jednotky, Blok B - polyfunkčný parter
Na 2.NP - 5.NP Blok A, Blok B - bytové jednotky
1.NP bytového komplexu ą 0,00 = 294,30m n.v. je 1,62 a 2,025 m nad úrovňou terénu. Polyfunkčný parter bloku B je priamo sprístupnený z terénu Moyzesovej ulice. Vstup do bloku A je z Jilemnického ul., do bloku B je z Moyzesovej ulice. Bytový komplex je bezbariérovo prístupný z Moyzesovej ulice.

Predstavenie projektu

Predstavenie projektu

Bytový komplex pozostáva z dvoch obytných blokov – blok A a blok B spojených polozapustenou podzemnou garážou. Bloky tvoria vnútroareálový...

Chcem si rezervovať apartmán

Chcem si rezervovať apartmán

Máte záujem o niektorý z bytov? Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom našeho online kontaktného formulára. Chcete vedieť viac?...

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

EMPORIA INVEST, s.r.o.
Sídlo: Strážska cesta 12, 960 01 Zvolen
IČO: 44057466, DIČ: SK2022597940